Tootekood: GCM32ER70J476ME19K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM32ER70J476ME19K
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 47uF; 6.3V; X7R; ±20%; SMD; 1210; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 6.3V
Case - inch 1210
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 47µF