Tootekood: GCM32ER71A226ME12K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM32ER71A226ME12K
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 22uF; 10V; X7R; ±20%; SMD; 1210; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 10V
Case - inch 1210
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 22µF