Tootekood: GCM32ER71C226ME19L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM32ER71C226ME19L
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 22uF; 16V; X7R; ±20%; SMD; 1210; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 16V
Case - inch 1210
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 22µF