Tootekood: GCM32ER71E106MA57K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM32ER71E106MA57K
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 25V; X7R; ±20%; SMD; 1210; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 1210
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 10µF