Tootekood: GCM32ER71H475MA55L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCM32ER71H475MA55L
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7uF; 50V; X7R; ±20%; SMD; 1210; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 1210
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 4.7µF