Tootekood: GDZ12B-E3-08
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: GDZ12B-E3-08
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
  • Semiconductor structure
  • Power dissipation
  • Type of diode
  • Quantity in package
  • Zener voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.2W; 12V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode
Mounting SMD
Case SOD323
Tolerance ±2%
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 200mW
Type of diode Zener
Quantity in package 3000
Zener voltage 12V