Tootekood: GJ4216C81E104KA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GJ4216C81E104KA01D
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 25V; X6S; ±10%; SMD; 0805; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 805
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±10%
Capacitance 100nF