Tootekood: GJ4219C81E154KA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GJ4219C81E154KA01D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 150nF; 25V; X6S; ±10%; SMD; 0805; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 805
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±10%
Capacitance 150nF