Tootekood: GJ4319C81E474KA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GJ4319C81E474KA01J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 470nF; 25V; X6S; ±10%; SMD; 1206; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±10%
Capacitance 470nF