Tootekood: GJ4319C82A104JA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GJ4319C82A104JA01D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 100V; X6S; ±5%; SMD; 1206; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 100V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±5%
Capacitance 100nF