Tootekood: GJ4319R82A104KA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GJ4319R82A104KA01J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 100V; R; ±10%; SMD; 1206; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 100V
Case - inch 1206
Operating temperature -25...85°C
Tolerance ±10%
Capacitance 100nF