Tootekood: GJ431CC81E105JA01L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GJ431CC81E105JA01L
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 25V; X6S; ±5%; SMD; 1206; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±5%
Capacitance 1µF