Tootekood: GJ431CC81E824MA01L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GJ431CC81E824MA01L
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 820nF; 25V; X6S; ±20%; SMD; 1206; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Capacitance 820nF