Test needle; GKS-113
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
GKS-113 217 300 A 2202 M
Tootja: INGUN
Tootja tootekood: GKS-113 217 300 A 2202 M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test needle; GKS-113
| Mounting | screw-in |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Contact plating | gold-plated |
| Contact material | steel |
| Max. contact resistance | 30mΩ |
| Current rating | 5A |
| Tip diameter | 3mm |
| Type of test accessories | test probe |
| Operational spring compression | 4mm |
| Maksimum spring compression | 5.3mm |