Test needle; GKS-113
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
GKS-113 305 080 A 3002 C
Tootja: INGUN
Tootja tootekood: GKS-113 305 080 A 3002 C
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test needle; GKS-113
| Mounting | push-in |
| Operating temperature | -100...200°C |
| Contact plating | gold-plated |
| Contact material | CuBe |
| Max. contact resistance | 100mΩ |
| Current rating | 5A |
| Tip diameter | 800µm |
| Type of test accessories | test probe |
| Operational spring compression | 4mm |
| Maksimum spring compression | 5.3mm |
| Blade tip shape | rounded |