Tootekood: GMD033R60J104KE11D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GMD033R60J104KE11D
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 6.3V; X5R; ±10%; SMD; 0201; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 6.3V
Case - inch 201
Operating temperature -55...85°C
Tolerance ±10%
Capacitance 100nF