Tootekood: GMD033R60J563ME11D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GMD033R60J563ME11D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 56nF; 6.3V; X5R; ±20%; SMD; 0201; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 6.3V
Case - inch 201
Operating temperature -55...85°C
Tolerance ±20%
Capacitance 56nF