Tootekood: GMD033R60J683KE11J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GMD033R60J683KE11J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 68nF; 6.3V; X5R; ±10%; SMD; 0201; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 6.3V
Case - inch 201
Operating temperature -55...85°C
Tolerance ±10%
Capacitance 68nF