Tootekood: GMD033R61A472MA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GMD033R61A472MA01D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7nF; 10V; X5R; ±20%; SMD; 0201; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 10V
Case - inch 201
Operating temperature -55...85°C
Tolerance ±20%
Capacitance 4.7nF