Tootekood: GMD033R71A682KA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GMD033R71A682KA01D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 6.8nF; 10V; X7R; ±10%; SMD; 0201; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 10V
Case - inch 201
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 6.8nF