Tootekood: GMD033R71A822MA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GMD033R71A822MA01J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 8.2nF; 10V; X7R; ±20%; SMD; 0201; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 10V
Case - inch 201
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 8.2nF