Tootekood: GMD033R71C222MA11J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GMD033R71C222MA11J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2nF; 16V; X7R; ±20%; SMD; 0201; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 16V
Case - inch 201
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 2.2nF