Tootekood: GMD033R71C272KA11D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GMD033R71C272KA11D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 2.7nF; 16V; X7R; ±10%; SMD; 0201; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 16V
Case - inch 201
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 2.7nF