Tootekood: GMD033R71E151KA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GMD033R71E151KA01J
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 150pF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 0201; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 201
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%