Tootekood: GMD033R71E151MA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GMD033R71E151MA01J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 150pF; 25V; X7R; ±20%; SMD; 0201; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 201
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%