Tootekood: GMD033R71E152KA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GMD033R71E152KA01J
  • Tolerance
  • Capacitance
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 1.5nF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 0201; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 201
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 1.5nF