Tootekood: GMD155R61C104MA11J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GMD155R61C104MA11J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 16V; X5R; ±20%; SMD; 0402; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 16V
Case - inch 402
Operating temperature -55...85°C
Tolerance ±20%
Capacitance 100nF