Tootekood: GMD155R71E123KA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GMD155R71E123KA01J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 12nF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 0402; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 402
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 12nF