Tootekood: GMD155R71E153MA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GMD155R71E153MA01J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 15nF; 25V; X7R; ±20%; SMD; 0402; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 402
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 15nF