Tootekood: GMD155R71H821KA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GMD155R71H821KA01J
  • Tolerance
  • Capacitance
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 820pF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0402; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 820pF