Tootekood: GMN-4P1.5-WH
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: GMN-4P1.5-WH
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; with pointer; ABS; Shaft d: 6mm; Ø16x14.4mm; black; push-in
Material ABS
Panel cutout diameter 8mm
Shaft diameter 6mm
Shaft surface D spring
Type of accessories for potentiometer knob
Cut depth 1.5mm