Lever; adjustable; Thread len: 12mm; Lever length: 45mm; GN 101
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
GN 101-14-M5-12-OS
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: GN 101-14-M5-12-OS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lever; adjustable; Thread len: 12mm; Lever length: 45mm; GN 101
| Body colour | orange |
| Thread length | 12mm |
| Type of mounting element | lever |
| External thread | M5 |
| Lever length | 45mm |
| Knob height | 35mm |
| Kind of toggle | adjustable |
| Handle material | zinc die-cast |
| Tip material | steel |