Lever; adjustable; Thread len: 12mm; Lever length: 30mm; GN 300.1
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
GN 300.1-30-M5-12-SR
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: GN 300.1-30-M5-12-SR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lever; adjustable; Thread len: 12mm; Lever length: 30mm; GN 300.1
| Body colour | silver |
| Thread length | 12mm |
| Type of mounting element | lever |
| External thread | M5 |
| Lever length | 30mm |
| Knob height | 31mm |
| Kind of toggle | adjustable |
| Plunger material | stainless steel |
| Handle material | zinc die-cast |