Lever; adjustable; Thread len: 50mm; Lever length: 108mm; Body: red
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
GN 300-108-M16-50-RS
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: GN 300-108-M16-50-RS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lever; adjustable; Thread len: 50mm; Lever length: 108mm; Body: red
| Body colour | red |
| Thread length | 50mm |
| Type of mounting element | lever |
| External thread | M16 |
| Lever length | 108mm |
| Knob height | 50.5mm |
| Kind of toggle | adjustable |
| Handle material | zinc die-cast |