Lever; adjustable; Thread len: 32mm; Lever length: 92mm; GN 300
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
GN 300-92-M16-32-RH
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: GN 300-92-M16-32-RH
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lever; adjustable; Thread len: 32mm; Lever length: 92mm; GN 300
| Version | without coating |
| Body colour | natural |
| Thread length | 32mm |
| Type of mounting element | lever |
| External thread | M16 |
| Lever length | 92mm |
| Knob height | 43mm |
| Kind of toggle | adjustable |
| Handle material | zinc die-cast |