Foot of pin; Base dia: 80mm; M20x1,5; steel; Plunger length: 60mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
GN 37-80-M20X1,5-60-A
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: GN 37-80-M20X1,5-60-A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Foot of pin; Base dia: 80mm; M20x1,5; steel; Plunger length: 60mm
| Version | rigid, with lever |
| Body material | steel |
| Thread | M20x1,5 |
| Base diameter | 80mm |
| Hole diameter | 9mm |
| Type of mounting element | foot |
| Plunger length | 60mm |
| Plunger material | zinc plated steel |