Knob; Ø: 60mm; M12; 30mm; H: 69mm; stainless steel; with stud bolt
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
GN 5335-60-M12-30
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: GN 5335-60-M12-30
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Ø: 60mm; M12; 30mm; H: 69mm; stainless steel; with stud bolt
| Version | with stud bolt |
| Body material | stainless steel |
| Height | 69mm |
| Body colour | natural |
| Diameter | 60mm |
| Thread | M12 |
| Thread length | 30mm |
| Type of mounting element | knob |
| Plunger material | stainless steel |