Handle; Mat: aluminium; natural; H: 49mm; L: 124mm; W: 20mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
GN 565.1-20-112-EL
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: GN 565.1-20-112-EL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Handle; Mat: aluminium; natural; H: 49mm; L: 124mm; W: 20mm
| Colour | natural |
| Material | aluminium |
| Width | 20mm |
| Length | 124mm |
| Height | 49mm |
| Material finishing | anodized |
| Panel cutout diameter | 5.4mm |
| Mounting holes pitch | 112mm |
| Type of mounting element | holder |