Handle; Mat: aluminium; natural; H: 55mm; L: 141mm; W: 26mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
GN 565-26-128-EL
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: GN 565-26-128-EL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Handle; Mat: aluminium; natural; H: 55mm; L: 141mm; W: 26mm
| Mounting | M8x12 screw |
| Colour | natural |
| Material | aluminium |
| Width | 26mm |
| Length | 141mm |
| Height | 55mm |
| Mounting holes pitch | 128mm |
| Type of mounting element | holder |