Tootekood: GQ12F-D/G/220
Tootja: ONPOW
Tootja tootekood: GQ12F-D/G/220
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Leads
  • Body material
  • Mounting hole diameter
  • Body colour
  • Panel thickness
  • LED diameter
  • Plating material
  • Kind of indicator
  • Type of indicator
  • Lamp colour
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Cutout: Ø12mm; IP65; for soldering; Body: silver; 1.5kV; 50mΩ; 5N
Operating voltage 220V DC
Operating temperature -25...55°C
IP rating IP65
Leads for soldering
Body material brass
Mounting hole diameter Ø12mm
Body colour silver
Panel thickness 1...10mm
LED diameter 5mm