Tootekood: GT 2200U/10V
Tootja: SAMXON
Tootja tootekood: GT 2200U/10V
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Height
  • Impedance
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Capacitors features
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; THT; 2200uF; 10VDC; ±20%
Mounting THT
Operating voltage 10V DC
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 5mm
Height 20mm
Impedance 46mΩ
Body dimensions Ø10x20mm
Diameter 10mm
Capacitance 2.2mF