Tootekood: GT 4700U/16V
Tootja: SAMXON
Tootja tootekood: GT 4700U/16V
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Height
  • Impedance
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Capacitors features
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; THT; 4700uF; 16VDC; ±20%
Mounting THT
Operating voltage 16V DC
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 7.5mm
Height 25mm
Impedance 28mΩ
Body dimensions Ø16x25mm
Diameter 16mm
Capacitance 4.7mF