Relay: solid state; Ucntrl: 4÷32VDC; 90A; 48÷530VAC; -40÷80°C; IP00
Kordarv:
140.0
Minimum quantity:
140.0
Tootekood:
H12D4890K-10
Tootja: SENSATA / CRYDOM
Tootja tootekood: H12D4890K-10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 4÷32VDC; 90A; 48÷530VAC; -40÷80°C; IP00
| Max. operating current | 90A |
| Operating temperature | -40...80°C |
| IP rating | IP00 |
| Leads | screw terminals |
| Switched voltage | 48...530V AC |
| Switching method | instantaneous switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |