ROCKER
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
19.0
Tootekood:
H8653VBNAC
Tootja: BULGIN
Tootja tootekood: H8653VBNAC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ROCKER
| Mounting | on panel |
| Operating temperature | 0...65°C |
| Type of switch | ROCKER |
| Leads | connectors |
| Mounting hole diameter | 21.9x19.3mm |
| Illumination | none |
| Shape | rectangular |
| Contacts configuration | DPST |
| AC contacts rating @R | 10A / 250V AC |
| Switching method | ON-OFF |
| Key button colour | red |
| Button marking | blank |