Relay: solid state; Ucntrl: 18÷36VAC; 12A; 48÷530VAC; -40÷80°C
Kordarv:
200.0
Minimum quantity:
200.0
Tootekood:
HA4812E-10
Tootja: SENSATA / CRYDOM
Tootja tootekood: HA4812E-10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 18÷36VAC; 12A; 48÷530VAC; -40÷80°C
| Max. operating current | 12A |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Leads | screw |
| Body dimensions | 57.3x44.5x22.6mm |
| Switched voltage | 48...530V AC |
| Switching method | instantaneous switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |