Relay: solid state; Ucntrl: 90÷280VAC; 125A; 48÷660VAC; on panel
Kordarv:
105.0
Minimum quantity:
105.0
Tootekood:
HA60125-10
Tootja: SENSATA / CRYDOM
Tootja tootekood: HA60125-10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 90÷280VAC; 125A; 48÷660VAC; on panel
| Mounting | on panel |
| Max. operating current | 125A |
| Operating temperature | -40...80°C |
| IP rating | IP00 |
| Leads | screw |
| Body dimensions | 57.3x44.5x22.6mm |
| Switched voltage | 48...660V AC |
| Switching method | instantaneous switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |