Tootekood: HA78-10100LFTR13
Tootja: TT ELECTRONICS
Tootja tootekood: HA78-10100LFTR13
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Max resistance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Operating temperature -40...155°C
Tolerance ±20%
Height 3.8mm
Inductance 10µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor wire
Saturation current 1A
Test frequency 1kHz
Max resistance 80mΩ