Tootekood: HA78-30331LFTR13
Tootja: TT ELECTRONICS
Tootja tootekood: HA78-30331LFTR13
  • Type of inductor
  • Saturation current
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Operating temperature -40...155°C
Tolerance ±20%
Height 3.5mm
Inductance 330µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor wire
Saturation current 280mA
Test frequency 1kHz