Tootekood: HA78-40471LFTR13
Tootja: TT ELECTRONICS
Tootja tootekood: HA78-40471LFTR13
  • Test frequency
  • Max resistance
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Operating temperature -40...155°C
Tolerance ±20%
Height 4.5mm
Inductance 470µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor wire
Test frequency 1kHz