Tootekood: HB04U12S12QC
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: HB04U12S12QC
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 4W; Uin: 10.8÷13.2V; Uout: 12VDC; Iout: 333mA; DIP
Output current 333mA
Mounting THT
Case DIP
Power 4W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 50.8x25.4x10.16mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 87%